Conifera Hotline
+420 777 745 204

Kuchyně

Tradiční a léty ověřená konstrukce

Ušlechtilé dřeviny

Celomasivní provedení

Kolekci kuchyní českého exkluzivního nábytku CONIFERA® vyrábíme z dvanácti ušlechtilých dřevin a to amerického ořechu, americké třešně, jasanu, dubu, buku, kanadského javoru, olše, zebrana, makasaru, wenge, palisandru a cedru.

Z konstrukčních důvodů se vždy jedná o dýhované provedení s masivními nákližky a rámy, které zaručuje velkou rozměrovou stabilitu a konstrukční pevnost.

Jádro všech plošných dílců tvoří laťovka (celomasivní konstrukční deska) nebo překližka (překližovaná celomasivní konstrukční deska), přesně tak, jak stanovovaly tradiční výrobní postupy již před více jak sto lety. Tradiční a léty ověřená konstrukce je to nejlepší, co lze zvolit při výrobě opravdu kvalitního celomasivního nábytku.

VIP dřevina

Povrchová úprava

Nádherná a prokreslená kresba dřeva je zvýrazněna kvalitní povrchovou úpravou tvořenou vrstvou polyuretanového laku s vysokou odolností povrchu.

Styl & design

Úchyty a zdobné prvky

Exkluzivní kuchyně CONIFERA® nemají žádný vyhraněný typ úchytky, vždy záleží na architektonickém návrhu či přání investora. Úchytky jsou vybírány od značkových výrobců nábytkového kování HETTICH a TULIP.

Sklo jako luxusní materiál

Sklo a skleněné výplně

Každá designová řada nábytku má určený typ a tloušťku skla, ze kterého se dané pohledové nebo vnitřní skleněné prvky vyrábí.

V případě zájmu lze vyhovět přání investora nebo architektonického návrhu a zohlednit jakoukoliv změnu.

Pohled zblízka

Fotogalerie

Kancelářský nábytek

Pět typových řad kancelářského nábytku od základního maximálně funkčního s neomezenou životností až po luxusní manažerský kancelářsky nábytek v provedení z hodnotných přírodních dýh a kvalitní lakovanou povrchovou úpravou.

Kancelářský nábytek pevné konstrukce z kvalitních eko-materiálů.

Více informací

Postele

Celomasivní bukové a dubové postele v klasickém a moderním designu s maximální pevnou konstrukcí a variabilních rozměrů.

Veškeré vyráběné postele lze osadit pevným roštem s nosností každé lamely 150 kg nebo celou řadou polohovatelných lamelových roštů včetně elektricky poháněných.

Více informací

Sedačky

Napříč nabízeným sortimentem českého exkluzivního nábytku CONIFERA® a značkového nábytku MONTERO® si lze vybrat z ucelené nabídky dřevěných židlí a látkou nebo kůží čalouněných sedacích souprav stavebnicového typu.

Součástí nabídky jsou samozřejmě také omyvatelné a vodou čistitelné látky.

Více informací

Matrace a rošty

Široká škála luxusních a zdravotních matrací z kvalitních moderních materiálů zaručujících vysoký komfort a životnost.

Kvalitní vstupní materiály pro výrobu matrací jsou základním kamenem naší výroby. Příjemné potahové látky vás přesvědčí o správnosti vaší volby.

Více informací

Menu
Český exkluzivní nábytek
prodejna@montero.cz Na email se snažíme odpovídat okamžitě.
+420 777 745 238 Každý den od 10.00 do 20.00 hodin
x